איפה הולך להיות מרכז העסקים החדש של המרכז?

בערים רבות בישראל מוקמים מרכזי עסקים למגורים, מסחר, תעסוקה ופנאי, הכל במקום אחד.

התחדשות עירונית

עיריות רבות עושות זאת באמצעות התחדשות עירונית, תהליך שבו קרקע מפותחת מחדש, משפרים אזורים ספציפיים בעיר שאינם מפותחים או  זקוקים לשיקום. העיריות  עושות מאמצים כדי להחיות את הערים שלהן על ידי פינוי בתים ישנים ופיתוח פרוייקטים חדשים. יש ערים בהן פיתוח עתידי מתאפשר בתוך עיר צפופה, רק באמצעות התחדשות עירונית. עם חידוש הערים, שכונות  ישנות מפנות את מקומן לטובת הקמת מרכזים למגורים ועסקים, גורמים לעיר להיראות יפה יותר, מה שמוביל ליותר מבקרים לעיר ועל ידי כך תורמים לכלכלה והמסחר בעיר.

מה מטרת הפרויקטים?

העיריות שמקימות כעת את מרכז העסקים מתחם 2000 בראשל"צ ובהרצליה,  שמו לעצמן למטרה להמריץ ולהחיות את הסביבה העירונית. תוך יצירת מתווה מתוכנן ומתואם היטב להרחבת העיר.

הן עושות זאת באמצעות תכנון מחדש וארגון מחדש של אזור עירוני ,תכנון רשתות תחבורה וכבישים ונגישות באזור העירוני ,שיקום מחדש ובנייה של מבנים חדשים, פיתוח שטחים פתוחים, שיפור הנוף העירוני עם עיצוב אורבני, חדשני ומודרני.

מתחם 2000 ומרכזי העסקים בהרצליה וראשל"צ מהווים תכנית מקיפה לתיקון בעיות עירוניות, התהליך כולל פינוי שכונות ישנות,פתרון למצוקת חניה ועוד. עושים שימוש חוזר בקרקע למטרות חדשות.

בניית מרכזי עסקים מחייבים בנייה מחדש, כולל כבישים,  ניצול אופטימלי של הקרקע על ידי התאמה לאוכלוסייה גדולה יותר, עלייה בדרישות החניה, יצירת שטחים פתוחים נוספים.

מבנים ושכונות חדשות משפיעים לטובה על העיר מבחינה חברתית, בכך שערך העיר עולה ומגיעה אוכלוסיה חדשה וגם מהבחינה הכלכלית. מרכזי עסקים משגשגים מחיים את הקהילות וממריצים את הפעילות הכלכלית, יוצרים מקומות עבודה והדהר מביא להגדלת הכנסות ממסים מקומיים. מעודדים צמיחה של עסקים ושירותים ומסייעים ביצירת השקעות נוספות.

היתרונות של השכרת משרד במרכז עסקים

עבודה מחוץ למשרד מסורתי הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות. יש ביקוש מוגבר לחללי עבודה משותפים ובערים רבות מוקמים מרכזי עסקים  עם מבנים ומתקנים הדרושים כדי לספק את הצרכים של כל עסק. מציאת מרכז העסקים המתאים יכולה לחסוך לחברה זמן וכסף בשל מיקומם האטרקטיבי המוסיפים פוטנציאל עסקי.

שירותי ניהול

יתרון גדול של מרכז עסקים הוא שאתה משלם מחיר כולל וללא עלויות שירות נוספות. מגדלי משרדים מספקים שירותים חיוניים כמו חדרי ישיבות, אבטחה, שירותי ניקיון , כך שבעל המשרד או השוכר, לא צריכים להתעסק בכך.

מקום

מיקומו של מרכז עסקים חשוב , מכיוון שהוא יכול לעזור לשמור את העסק שלך מחובר לעיר שלך ולחסוך לך זמן ומאמץ בנסיעה. אם אתם מתכננים לקיים פגישות בחלל השכור שלכם, כדאי לשקול מקום שיהיה נגיש בקלות לשותפים העסקיים וללקוחות שלכם, שיהיה מיקום מרכזי מספיק כדי שיהיה נוח ללקוחות ולעובדים להגיע.

תנאים טובים לבעלי המשרדים

מרכזי העסקים הגדולים מציעים מגדלי משרדים עם נוף מרהיב, יוקרה בהחלט יכולה לגרום לעסק לגדול על ידי הגדלת הלקוחות, במגדלים תוכלו למצוא גם חדר כושר עם מקלחות, חדר משחקים וכמובן בתי קפה ומסעדות מובחרות, כל אלה מושכים גם לקוחות פוטנציאלים וגם יגרמו לכך שהעובדים של העסק יהיו לויאלים ומסופקים.

מרכז עסקים הוא גרסה יוקרתית יותר של בניין מרובה דיירים. יש חבילת שירותים גדולה עבור הדיירים שלה. אתה שוכר משרד מרוהט לחלוטין. חדרי ישיבות זמינים ופקיד קבלה נוכח תמיד. ניתן לשכור חללי עבודה גמישים .

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן