הלוואות בערבות המדינה – המדריך המלא והמקיף

הלוואות בערבות המדינה הן הלוואות המוענקות במימון המדינה על ידי קרנות ספציפיות שהוקמו בסיוע המדינה ומטרתן לפתח עסקים וכך להגדיל או לשמר את כלכלת המדינה. הלוואות בערבות המדינה ניתנות לעסקנים, יצואנים, אנשי תעשייה כאשר הכול כאמור ניתן מטעם משרד הכלכלה, תעשייה ומשרד האוצר. 

מחד, הלוואה תחת ערבותה של המדינה מוענקת במידה ואתם אכן עומדים בדרישות סף הנדרשות מאידך היא/ הן אינן בירוקרטיות כמו ההלוואות אותן קיבלתם בעבר מטעם הבנק.   

חושבים שאתם צריכים או מתאימים לקריטריונים של קבלת הלוואה בערבות המדינה?  כאן ועכשיו ההזדמנות שלכם להצטרף להמוני אנשים ועסקים שכבר עשו את הבחירה הנכונה וקיבלו את תנאי ההלוואה הטובים ביותר- תנאים נטולי בירוקרטיה, מסמכים מרובים וזמן המתנה ארוך. 

צריכים הלוואה ולא יודעים איך לקחת אותה? בדיוק כאן במדריך שלפניכם נפרוס את כל היתרונות והדרכים הנכונות  שילמדו אתכם איך לבדוק את זכאותכם ולקבל את ההלוואה במהירות רבה ובצורה היעילה ביותר. 

איזה סכומים ניתן לקבל במסגרת לקיחת הלוואות בערבות המדינה? 

הלוואות בערבות המדינה לעסקים בהקמה יעמדו על חצי מיליון ₪ וכך גם עסקים קטנים שמחזורם השנתי הינו עד כשש מיליון ₪ לשנה או עד 8 אחוז מכלל המכירות. כמו כן עסקים בינוניים אף הם יוכלו לממש הלוואות בגובה 8 אחוז מרף המכירות השנתי ואילו עסק אשר ייחשב יצואן יוכל לקבל עד 12 אחוז ממכירותיו השנתיות. 

הלוואות בערבות המדינה- למה הן הופכות כדאיות יותר ויותר? 

כיום יותר ויותר אנשים כבר מבינים את היתרון הגלום בלקיחת הלוואות בערבות המדינה. הלוואות אלה נוחות ובגדול משתלמות ביותר לטווח הארוך. ביחס לשוק ההלוואות מתגלה כי הלוואות אלה הן מתבקשות ביותר ולא רק בזכות הריבית הנמוכה אלא גם בזכות תנאי ההחזר הנוחים- הכול בכדי לעודד ולהעצים את העסק. 

מבין כל היתרונות הדבר שהכי מעודד בעלי עסקים להשתמש בהלוואה זו זה גם נושא הביטחונות הנמוך אותו הם מתבקשים להציג. ביחס לשאר גופי/ נותני הלוואות אין ספק כי מקור זה משתלם ביותר ולא רק למקבל ההלוואה הזקוק לצמיחה כלכלית  אלא גם לזה הערב לה- מדינת ישראל, ההתפתחות הכלכלית והגדלת קופת המדינה לבלתי היכר. 

איך יודעים שקיימת זכאות להלוואה מטעם המדינה? בדיקת זכאות 

בסיכום דבר, קבלת הלוואה דיגיטלית בערבות המדינה תתבצענה / תאושרנה בהתאם לגודל העסק, מחזור המכירות השנתי והתוכנית העסקית שתציגו בפני הקרן ועוד. כמו כן הלוואות בערבות המדינה תינתנה ליצואנים, תעשיינים וכן בעלי עמותות או עסקים קטנים, גדולים או בינוניים. 

תנאים נוספים לקבלת ההלוואה יקשרו גם למבקשים שאינם תלויי חובות הן ברשות המיסים והן שאינם מעוקלים בדרך כזו או אחרת. כמו כן חשוב כי חשבון הבנק העומד לרשותם יהיה תקין ואיננו פגום- הכול בכדי להעביר לשם את סכום ההלוואה המבוקשת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן