חיים וריקי יעקבי משקיעים בפיתוח ארץ ישראל

חיים וריקי יעקבי משקיעים בפיתוח ארץ ישראל

אחד הדגלים עליהם מתבסס החזון הציוני מאז ומתמיד, הוא פיתוח ארץ ישראל. בכל מקום בו אנחנו יכולים להקים בית, להקים מבנה וישוב, עלינו לעשות זאת. כך חונכנו, למדנו בבית הספר וכך אנחנו נוהגים. מי בפועל ומי בדרכים אחרות.

אחת הדוגמאות לכך היא חברת יעקבי יוניברסל של חיים יעקבי/ריקי יעקבי, אשר פעילה כבר למעלה מעשרים שנה ודואגת לפיתוח ארץ ישראל על ידי בנייה הן לצורכי מגורים והן לצורכי עסקים ומסחר. המטרה של הבנייה היא לא רק לפתח את ארץ ישראל באמצעות מבנים חדשים, אלא גם להעניק לכל מי שרוכש נכס באותם מבנים, איכות חיים טובה יותר.

איך זה נראה על פני השטח

חיים יעקבי וריקי יעקבי, שמו להם למטרה לבצע פרויקטים של בנייה, בין אם זה לצורכי מגורים ובין אם זה לצרכים אחרים, כשהרעיון הוא לא לחפש דווקא את האזורים הכי פופולאריים ומקובלים, וכן גם לא לחפש בהכרח את המקומות בהם כולם בונים. לכן, החברה משקיעה לא מעט בפרויקטים של בנייה בערים כמו לוד, או בפיתוח ערים כמו נתניה ופתח תקווה.

במהלך שנות קיומה של החברה, בנו חיים יעקבי וריקי יעקבי, פרויקטים שונים אשר איפשרו ללמעלה מ-1300 משפחות ליהנות מנכסים ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על נכסים אשר תוכננו ועוצבו על ידי חיים יעקבי/ריקי יעקבי, ונבנו בשיתוף פעולה עם ספקים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל. כך כל מי שעשה עסקה עם חברת יעקבי, קיבל לרשותו נכס איכותי וייחודי.

פיתוח ארץ ישראל דרך בנייה, מאפשר לזוגות צעירים לעזוב את בית הוריהם ולהתחיל דרך חיים חדשה, כמו כן זה מאפשר ליהודים ממקומות שונים בעולם, לעלות ארץ וליהנות ממגורים ברמה גבוהה. כל זה כאשר הפרויקטים מתבצעים במקומות שונים וייחודים.

כיצד החברה בוחרת היכן לבנות?

על פניו, זה היה יכול להיות פשוט. חיים יעקבי וריקי יעקבי היו יכולים להחליט שהם יבנו במרכז הארץ, היכן שכולם בונים. אך כידוע, לא בכל עיר יש עתודות קרקע פנויות וכן לא מקום, למרות שמדובר במרכז הארץ, הוא בהכרח מתאים למגורים ומספק את הסביבה הנדרשת עבור אנשים שמחפשים דירות חדשות.

לעומת זאת, כאשר החברה פונה לאזורים כמו לוד, פתח תקווה, נתניה, שוהם או יישובים אחרים בהם היא מחליטה לבנות, אזי שהיא בוחנת האם יש מספיק עתודות קרקע ראויות לבנייה, האם המקום יכול לספק סביבת מגורים איכותית וכמובן האם המקום יכול לענות על הצרכים של הלקוחות שלה.

לצד כל זה, יש את הרצון לפתח אזורים שונים בארץ ישראל, ליישב אותם באוכלוסייה צעירה או מבוגרת, ולספק להם איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, וכן לעזור למקום עצמו להתרומם מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. אין ספק שדרך פרויקטים מהסוג שהחברה יוצרת, זה אכן קורה.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן