כל היתרונות שאתם חייבים להכיר על הסעות לחתונה

כל היתרונות שאתם חייבים להכיר על הסעות לחתונה

אתם רוצים שכל החברים שלכם יגיעו לאירוע שלכם בקלות? שאף אחד לא יהפוך לנהג התורן בעל כורחו? רוצים לתת לבני המשפחה שלכם את היכולת להגיע לאירוע בלי להסתבך עם חניה? לכל אלו יש פתרון פשוט בהחלט.

זה לא משנה אם האירוע שלכם מתקיים במקום רחוק כך שאתם מרגישים שאתם חייבים לעזור לחברים ובני המשפחה להגיע בקלות או שבכלל מדובר באירוע המתרחש ליד הבית, כך או כך הגעה לכל אירוע ברכב פרטי עלולה להיות חוויה מעט מעיקה.

למה מעיקה? כי זה אומר שצריך לקחת את הרכב הפרטי, להוציא כסף על דלק, לבזבז זמן על חניה ולהגיע לאירוע מותשים לכתחילה. אבל מדובר ביום השמח בחייכם, למה שבני המשפחה והחברים לא יגיעו אליו מלאי אנרגיה  ורצון לשמח אתכם?

הפתרון לבעיה הטכנית הזו הוא די פשוט והוא במקרה הדבר בו אנחנו עוסקים באופן קבוע כבר שנים רבות.

למה כדאי להזמין הסעות לחתונה

לכך כמה סיבות מרכזיות:

1.ביטחון: אנחנו יודעים שזה נשמע כמעט מפחיד. אבל אנחנו, בתור אנשי מקצוע, מבינים את הסכנה הטמונה בנהיגה של רבים הביתה לאחר אירוע מוצלח תוך שהם עייפים מיום ארוך במיוחד, אחרי שנשארו עד השעות הקטנות של הלילה. כאשר מאפשרים לאלו ליהנות משירות של הסעות לחתונה, הסיכוי לתאונות דרכים הופך קטן בהרבה.

2.נוחות: כאמור, חברים ובני משפחה רבים לא מקדישים את כל היום רק על מנת להתארגן לאירוע שלכם. על אף אהבתם הרבה אליכם, מטבע הדברים, רבים מגיעים מיום עבודה ארוך וכיוצא באלו. לכן, הכי נוח ונעים הוא להיעזר בשירותים של הסעות לחתונה שיאפשרו להם לכמה דקות לנוח רגע לאחר יום עמוס ושניה לפני שהם באים לשמח אתכם ביום המאושר בחייכם.

3.חוויה: אנחנו, כאן ב- 'טיולי הנשיא' מאמינים כי הנסיעה עצמה היא השער דרכו בני המשפחה והחברים נכנסים לאירוע. לנסיעה יחדיו יש אלמנט מאחד. זה הזמן של החברים והמשפחה לשמוע מוזיקה טובה ולהתחיל 'להתחמם' רגע לפני שהם מגיעים לחגוג.

4.חיסכון: במקום שכל אחד מבני המשפחה והחברים יוציא רכב לבד ובכך ישלם סכום כסף לא מבוטל על דלק וחניה, כאשר כולם נוסעים ביחד המחיר של הנסיעה יורד משמעותית. אתם אפילו לא צריכים לשלם על השירות של הסעות לחתונה בעצמכם! ההמלצה שלנו, היא להציג בפני החברים את האפשרות לשירות ולאפשר לכל אחד ואחת לשלם סכום סמלי עבור הנסיעה. מה שבסוף, יהפוך לסכום כסף משמעותי.

סיכום

הסעות לחתונה זה אכן שירות שיכול להקל עליכם ועל בני המשפחה והחברים שלכם באופן כזה שייתן לכל הנוכחים את השקט הנפשי הדרוש כדי ליהנות באירוע בכל מובן המילה. אנחנו, 'טיולי הנשיא' מחכים לכם בטלפון ובאתר כדי להציג בפניכם את חבילות השירות הייחודיות שלנו לאירועים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן